Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Belfast limanından Liverpool Birkenhead limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Belfast - Liverpool Birkenhead arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Belfast Liverpool Birkenhead Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Belfast limanından Liverpool Birkenhead limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Belfast - Liverpool Birkenhead limanına ücretleri ve Belfast - Liverpool Birkenhead limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Belfast - Liverpool Birkenhead linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Liverpool Birkenhead limanından Belfast limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Belfast Liverpool Birkenhead Feribotları

  • Stena Line
    Haftada 11 tane Belfast - Liverpool Birkenhead arası Feribot (8sa 0dak)

Belfast Rehberi

Belfast, Kuzey İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Tarihi olarak şehir, ip ve gemi yapımının merkezidir ve RMS Titanic’I yapmakla ünlü olan şehrin ana gemi yapımcısı Harland and Wolff dünyadaki en büyük ve üretken tersanede bulunmaktadır. Bu güzel şehrin girişinde bulunan ticari ve endüstriyel tersaneleriyle Belfast önemli bir limandır.

Liverpool Birkenhead Rehberi

Birkenhead, Merseyside’da Wirral yarımadasında yer alan bir kasabadır ve 12. Yüzyıla dayanan gemi yapımcılığı ile dünyaca ünlü bir yerdir.

Belfast limanından Liverpool Birkenhead limanına giden Feribotlara Alternatif Bul