Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Larne limanından Cairnryan limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Larne - Cairnryan arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Larne Cairnryan Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Larne limanından Cairnryan limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Larne - Cairnryan limanına ücretleri ve Larne - Cairnryan limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Larne - Cairnryan linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Cairnryan limanından Larne limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Larne Cairnryan Feribotları

  • P&O Irish Sea
    Günde 7 tane Larne - Cairnryan arası Feribot (2sa 0dak)

Larne Rehberi

Larne Kuzey İrlanda’da Antrim Bölgesi’nin doğu kıyısında bulunan bir deniz limanı ve endüstriyel pazar şehridir. Feribot terminalinde feribot yolcuları ve yük gemileri için mükemmel tesisler vardır ve Larne Limanı’ndan diğer yerlere tren ve doğrudan otobüs seferleri vardır.

Cairnryan Rehberi

Carinryan önemli bir denizcilik tarihine sahip, Ryan Halici’nin doğu kıyısında, Dumfries and Galloway’da yer alan küçük bir İskoç kasabasıdır. Kasabada İskoçya ile Kuzey İrlanda’yı Glasgow’un merkezine tren bağlantıları ile birleştiren iki önemli feribot terminali bulunmaktadır.

Larne limanından Cairnryan limanına giden Feribotlara Alternatif Bul