Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Belfast limanından Cairnryan limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Belfast - Cairnryan arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Belfast Cairnryan Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Belfast limanından Cairnryan limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Belfast - Cairnryan limanına ücretleri ve Belfast - Cairnryan limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Belfast - Cairnryan linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Cairnryan limanından Belfast limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Belfast Cairnryan Feribotları

  • Stena Line
    Günde 5 tane Belfast - Cairnryan arası Feribot (2sa 22dak)

Belfast Rehberi

Belfast, Kuzey İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Tarihi olarak şehir, ip ve gemi yapımının merkezidir ve RMS Titanic’I yapmakla ünlü olan şehrin ana gemi yapımcısı Harland and Wolff dünyadaki en büyük ve üretken tersanede bulunmaktadır. Bu güzel şehrin girişinde bulunan ticari ve endüstriyel tersaneleriyle Belfast önemli bir limandır.

Cairnryan Rehberi

Carinryan önemli bir denizcilik tarihine sahip, Ryan Halici’nin doğu kıyısında, Dumfries and Galloway’da yer alan küçük bir İskoç kasabasıdır. Kasabada İskoçya ile Kuzey İrlanda’yı Glasgow’un merkezine tren bağlantıları ile birleştiren iki önemli feribot terminali bulunmaktadır.

Belfast limanından Cairnryan limanına giden Feribotlara Alternatif Bul