Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Cairnryan limanından Larne limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Cairnryan - Larne arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Cairnryan Larne Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Cairnryan limanından Larne limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Cairnryan - Larne limanına ücretleri ve Cairnryan - Larne limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Cairnryan - Larne linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Larne limanından Cairnryan limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Cairnryan Larne Feribotları

  • P&O Irish Sea
    Günde 7 tane Cairnryan - Larne arası Feribot (2sa 0dak)

Cairnryan Rehberi

Carinryan önemli bir denizcilik tarihine sahip, Ryan Halici’nin doğu kıyısında, Dumfries and Galloway’da yer alan küçük bir İskoç kasabasıdır. Kasabada İskoçya ile Kuzey İrlanda’yı Glasgow’un merkezine tren bağlantıları ile birleştiren iki önemli feribot terminali bulunmaktadır.

Larne Rehberi

Larne Kuzey İrlanda’da Antrim Bölgesi’nin doğu kıyısında bulunan bir deniz limanı ve endüstriyel pazar şehridir. Feribot terminalinde feribot yolcuları ve yük gemileri için mükemmel tesisler vardır ve Larne Limanı’ndan diğer yerlere tren ve doğrudan otobüs seferleri vardır.

Cairnryan limanından Larne limanına giden Feribotlara Alternatif Bul