Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Durres limanından Ancona limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Durres - Ancona arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Durres Ancona Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Durres limanından Ancona limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Durres - Ancona limanına ücretleri ve Durres - Ancona limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Durres - Ancona linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Ancona limanından Durres limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Durres Ancona Feribotları

  • Adria Ferries
    Haftada 2 tane Durres - Ancona arası Feribot (16sa 0dak)

Durres Rehberi

Durres Arnavutluk’un merkez kıyısında yer alan Arnavutluk’un ikinci büyük şehridir. Durres Limanı İtalya’ya olan iyi bağlantıları ve tüm önemli yol ağlarına kolay erişimi ile Arnavutluk’un en büyük limanıdır. Limanda iyi yolcu tesisleri bulunmaktadır ve toplu taşıma ile buraya kolaylıkla ulaşılabilir.

Ancona Rehberi

Ancona İtalya’nın doğu kıyısında bulunmaktadır ve İtalya’nın ve Adriyatik Denizinin en yoğun limanlarından birine ev sahipliği yapar. Ancona limanı turistler arasında çok popülerdir ve her yıl, kendilerini Ancona’nın sunduğu kültür ve atmosferle şımartmak için binlerce turist feribotlarla gelmektedir.

Durres limanından Ancona limanına giden Feribotlara Alternatif Bul