Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Durres limanından Bari limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Durres - Bari arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Durres Bari Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Durres limanından Bari limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Durres - Bari limanına ücretleri ve Durres - Bari limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Durres - Bari linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Bari limanından Durres limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Durres Bari Feribotları

Durres Rehberi

Durres Arnavutluk’un merkez kıyısında yer alan Arnavutluk’un ikinci büyük şehridir. Durres Limanı İtalya’ya olan iyi bağlantıları ve tüm önemli yol ağlarına kolay erişimi ile Arnavutluk’un en büyük limanıdır. Limanda iyi yolcu tesisleri bulunmaktadır ve toplu taşıma ile buraya kolaylıkla ulaşılabilir.

Bari Rehberi

Bari Adriyatik Denizinde İtalya’da bulunan bir başkenttir ve bir liman ve üniversite şehri olarak ünlüdür. Bari 1087’de inşa edilen Aziz Nicholas Bazilikası da dahil olmak üzere tarihi mimariyle doludur. Şehir Yeni Liman ve Eski Liman olmak üzere iki deniz limanına sahiptir; eski liman balıkçı gemileri için kullanılırken yeni liman her boyuttaki gemi için iyi donanımlıdır. Yolcu limanı turistler için bankacılık, alışveriş ve bütün ana toplu taşıma hizmetlerine erişim gibi olanaklara sahiptir.

Durres limanından Bari limanına giden Feribotlara Alternatif Bul