Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Evdilos limanından Kavala limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Evdilos - Kavala arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Evdilos Kavala Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Evdilos limanından Kavala limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Evdilos - Kavala limanına ücretleri ve Evdilos - Kavala limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Evdilos - Kavala linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kavala limanından Evdilos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Evdilos Kavala Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Evdilos - Kavala arası Feribot (14sa 40dak)

Evdilos Rehberi

Evdilos Yunanistan’da, İkaria Adası’nın merkezinde bulunan bir kasabadır. Bu sessiz ve geleneksel Yunan kasabasında geleneksel binalar ve ufak yollarla çevrili küçük ve resimsi bir liman bulunmaktadır. Otobüs seferleri sınırlı olduğu için limandan arabalı feribot ile veya yürüyerek bir yolcu olarak ayrıldığınızda kasabayı en iyi araba ile keşfedebilirsiniz. Kasabaya el değmemiş hissi veren plajlar bembeyaz kum ve masmavi deniz sunmaktadır.

Kavala Rehberi

Kavala, Kuzey Yunanistan’in en büyük ikinci şehri olup çoğunlukla doğu Makedonya’nın bir limanıdır. Feribot limanında, iyi tren, otobüs ve karayolu bağlantıları gibi bir kaç hizmet mevcuttur.

Evdilos limanından Kavala limanına giden Feribotlara Alternatif Bul