Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kavala limanından Evdilos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kavala - Evdilos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kavala Evdilos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kavala limanından Evdilos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kavala - Evdilos limanına ücretleri ve Kavala - Evdilos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kavala - Evdilos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Evdilos limanından Kavala limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kavala Evdilos Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Kavala - Evdilos arası Feribot (16sa 20dak)

Kavala Rehberi

Kavala, Kuzey Yunanistan’in en büyük ikinci şehri olup çoğunlukla doğu Makedonya’nın bir limanıdır. Feribot limanında, iyi tren, otobüs ve karayolu bağlantıları gibi bir kaç hizmet mevcuttur.

Evdilos Rehberi

Evdilos Yunanistan’da, İkaria Adası’nın merkezinde bulunan bir kasabadır. Bu sessiz ve geleneksel Yunan kasabasında geleneksel binalar ve ufak yollarla çevrili küçük ve resimsi bir liman bulunmaktadır. Otobüs seferleri sınırlı olduğu için limandan arabalı feribot ile veya yürüyerek bir yolcu olarak ayrıldığınızda kasabayı en iyi araba ile keşfedebilirsiniz. Kasabaya el değmemiş hissi veren plajlar bembeyaz kum ve masmavi deniz sunmaktadır.

Kavala limanından Evdilos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul