Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Frederikshavn limanından Gothenburg limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Frederikshavn - Gothenburg arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Frederikshavn Gothenburg Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Frederikshavn limanından Gothenburg limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Frederikshavn - Gothenburg limanına ücretleri ve Frederikshavn - Gothenburg limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Frederikshavn - Gothenburg linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Gothenburg limanından Frederikshavn limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Frederikshavn Gothenburg Feribotları

  • Stena Line
    Günde 3 tane Frederikshavn - Gothenburg arası Feribot (3sa 25dak)

Frederikshavn Rehberi

Frederikshavn Danimarka’nın kuzey doğu kıyısında yer almaktadır ve Balıkçı limanı ve endüstrisi ile tanınmıştır. Ana liman Norveç ve İsveç’e olan bağlantıların önemli bir merkezi haline gelmiştir. Ana liman terminalinde Avrupa çevreyolları ve demiryolları ağlarına iyi bağlantılar vardır.

Gothenburg Rehberi

Göteborg İsveç’in en büyük ikinci şehridir ve batı kıyısında yer almaktadır. Tarihi anlamda deniz nakliyatı ve ticareti şehrin ekonomisinde önemli bir rol oynamıştır ve Göteborg limanı İskandinavya’nın en büyük limanı haline gelmiştir. Limanda üç yolcu feribot terminali ve bir mavi yolculuk gemi terminali vardır. Birçok imkan ile donatılmıştır ve taşıma araçları ve çevreyolu bağlantılarına erişim olanağı bulundurmaktadır.

Frederikshavn limanından Gothenburg limanına giden Feribotlara Alternatif Bul