Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Gothenburg limanından Frederikshavn limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Gothenburg - Frederikshavn arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Gothenburg Frederikshavn Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Gothenburg limanından Frederikshavn limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Gothenburg - Frederikshavn limanına ücretleri ve Gothenburg - Frederikshavn limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Gothenburg - Frederikshavn linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Frederikshavn limanından Gothenburg limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Gothenburg Frederikshavn Feribotları

  • Stena Line
    Haftada 23 tane Gothenburg - Frederikshavn arası Feribot (3sa 15dak)

Gothenburg Rehberi

Göteborg İsveç’in en büyük ikinci şehridir ve batı kıyısında yer almaktadır. Tarihi anlamda deniz nakliyatı ve ticareti şehrin ekonomisinde önemli bir rol oynamıştır ve Göteborg limanı İskandinavya’nın en büyük limanı haline gelmiştir. Limanda üç yolcu feribot terminali ve bir mavi yolculuk gemi terminali vardır. Birçok imkan ile donatılmıştır ve taşıma araçları ve çevreyolu bağlantılarına erişim olanağı bulundurmaktadır.

Frederikshavn Rehberi

Frederikshavn Danimarka’nın kuzey doğu kıyısında yer almaktadır ve Balıkçı limanı ve endüstrisi ile tanınmıştır. Ana liman Norveç ve İsveç’e olan bağlantıların önemli bir merkezi haline gelmiştir. Ana liman terminalinde Avrupa çevreyolları ve demiryolları ağlarına iyi bağlantılar vardır.

Gothenburg limanından Frederikshavn limanına giden Feribotlara Alternatif Bul