Feribot Bileti Arama

Galler Feribot Limanları

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Galler Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Galler Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 2 Feribot Şirketinin Galler’deki 3 Feribot limanı seçeneğiyle Galler’ye 2 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Galler’ye giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Galler’den Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Galler Rehberi

Galler, Birleşik Krallık'ın ve Büyük Britanya Adalarının bir parçasıdır ve İngiltere ile sınır komşusudur. Galler; eski kaleler ile hisarlardan, kömür madenleri ile Sanayi devriminde önemli bir rol oynamasına kadar güçlü bir geçmişe sahiptir. 'Şarkı Ülkesi' olarak bilinen Galler'de en önemli takvim günlerinden biri, St. David Gününü kutladıkları zaman olan 1 Marttır. Günü vurgulamak için Galliler ulusal amblem olan Pırasa veya Nergis takar, birçok geçit töreni ve etkinlik düzenlenir. Yöre sakinlerinin Galler ulusal kostümü giydiğini görürsünüz.

Galler Feribotlarını Bul