Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Dublin limanından Holyhead limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Dublin - Holyhead arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Dublin Holyhead Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Dublin limanından Holyhead limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Dublin - Holyhead limanına ücretleri ve Dublin - Holyhead limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Dublin - Holyhead linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Holyhead limanından Dublin limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Dublin Holyhead Feribotları

  • Irish Ferries
    Günde 4 tane Dublin - Holyhead arası Feribot (3sa 25dak)
  • Stena Line
    Günde 4 tane Dublin - Holyhead arası Feribot (3sa 21dak)

Dublin Rehberi

Dublin limanı İrlanda’nın en büyük deniz limanıdır ve Liffey Nehri kıyısında şehrin kalbinde yer almaktadır. Şehir merkezine sadece iki mil uzaklıkta olması ile yollara ve tüm toplu taşıma araçlarına kolay erişim imkanı sağlayan ana yolcu terminali bekleyebileceğiniz tüm imkanlarla donatılmıştır.

Holyhead Rehberi

Holyhead Galler’de, Anglesey Adası’nın en büyük şehridir ve muhtemelen hareketli feribot limanı ve İrlanda, Dublin’e olan doğrudan bağlantıları ile tanınmaktadır. Limanda yolcular için sınırlı imkanlar vardır fakat şehir merkezine yakın olması ve düzenli otobüs ve tren seferlerine sahip olması yoldan kolaylıkla ulaşılmasını sağlamaktadır.

Dublin limanından Holyhead limanına giden Feribotlara Alternatif Bul