Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Holyhead limanından Dublin limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Holyhead - Dublin arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Holyhead Dublin Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Holyhead limanından Dublin limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Holyhead - Dublin limanına ücretleri ve Holyhead - Dublin limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Holyhead - Dublin linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Dublin limanından Holyhead limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Holyhead Dublin Feribotları

  • Irish Ferries
    Günde 4 tane Holyhead - Dublin arası Feribot (3sa 15dak)
  • Stena Line
    Günde 4 tane Holyhead - Dublin arası Feribot (3sa 15dak)

Holyhead Rehberi

Holyhead Galler’de, Anglesey Adası’nın en büyük şehridir ve muhtemelen hareketli feribot limanı ve İrlanda, Dublin’e olan doğrudan bağlantıları ile tanınmaktadır. Limanda yolcular için sınırlı imkanlar vardır fakat şehir merkezine yakın olması ve düzenli otobüs ve tren seferlerine sahip olması yoldan kolaylıkla ulaşılmasını sağlamaktadır.

Dublin Rehberi

Dublin limanı İrlanda’nın en büyük deniz limanıdır ve Liffey Nehri kıyısında şehrin kalbinde yer almaktadır. Şehir merkezine sadece iki mil uzaklıkta olması ile yollara ve tüm toplu taşıma araçlarına kolay erişim imkanı sağlayan ana yolcu terminali bekleyebileceğiniz tüm imkanlarla donatılmıştır.

Holyhead limanından Dublin limanına giden Feribotlara Alternatif Bul