Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Gdynia limanından Karlskrona limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Gdynia - Karlskrona arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Gdynia Karlskrona Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Gdynia limanından Karlskrona limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Gdynia - Karlskrona limanına ücretleri ve Gdynia - Karlskrona limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Gdynia - Karlskrona linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Karlskrona limanından Gdynia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Gdynia Karlskrona Feribotları

  • Stena Line
    Haftada 11 tane Gdynia - Karlskrona arası Feribot (10sa 30dak)

Gdynia Rehberi

Gdynia Polonya’nın kuzey bölgesinde bulunan oldukça modern bir kent limanıdır. Gdynia 1.Dünya Savaşı’nın sonlarında gelişmeye devam etmiştir. Gdynia modern tarih açısından zengindir ve tarihi yansıtan birçok müze ve turistik yere sahiptir. Gdynia Gdsank’a 21.5 km uzaklıktadır ve Polonya’nın Baltık Denizi kıyısındaki en büyük ikinci limanıdır.

Karlskrona Rehberi

Karlskrona İsveç’in güney doğusundadır ve şehir bir Unesco Dünya Mirası Alanıdır. Şehrin güçlü bir Denizci geçmişi vardır ve benzersiz bir cazibe ve güzelliğe sahiptir. Karlskrona’nın feribot limanında yolcular için iyi tesisler vardır ve E22 çevreyolu ve doğrudan demiryolu bağlantıları ile kolaylıkla varılabilir.

Gdynia limanından Karlskrona limanına giden Feribotlara Alternatif Bul