Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Karlskrona limanından Gdynia limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Karlskrona - Gdynia arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Karlskrona Gdynia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Karlskrona limanından Gdynia limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Karlskrona - Gdynia limanına ücretleri ve Karlskrona - Gdynia limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Karlskrona - Gdynia linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Gdynia limanından Karlskrona limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Karlskrona Gdynia Feribotları

  • Stena Line
    Haftada 17 tane Karlskrona - Gdynia arası Feribot (10sa 15dak)

Karlskrona Rehberi

Karlskrona İsveç’in güney doğusundadır ve şehir bir Unesco Dünya Mirası Alanıdır. Şehrin güçlü bir Denizci geçmişi vardır ve benzersiz bir cazibe ve güzelliğe sahiptir. Karlskrona’nın feribot limanında yolcular için iyi tesisler vardır ve E22 çevreyolu ve doğrudan demiryolu bağlantıları ile kolaylıkla varılabilir.

Gdynia Rehberi

Gdynia Polonya’nın kuzey bölgesinde bulunan oldukça modern bir kent limanıdır. Gdynia 1.Dünya Savaşı’nın sonlarında gelişmeye devam etmiştir. Gdynia modern tarih açısından zengindir ve tarihi yansıtan birçok müze ve turistik yere sahiptir. Gdynia Gdsank’a 21.5 km uzaklıktadır ve Polonya’nın Baltık Denizi kıyısındaki en büyük ikinci limanıdır.

Karlskrona limanından Gdynia limanına giden Feribotlara Alternatif Bul