Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Gothenburg limanından Kiel limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Gothenburg - Kiel arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Gothenburg Kiel Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Gothenburg limanından Kiel limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Gothenburg - Kiel limanına ücretleri ve Gothenburg - Kiel limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Gothenburg - Kiel linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kiel limanından Gothenburg limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Gothenburg Kiel Feribotları

  • Stena Line
    Haftada 7 tane Gothenburg - Kiel arası Feribot (15sa 0dak)

Gothenburg Rehberi

Göteborg İsveç’in en büyük ikinci şehridir ve batı kıyısında yer almaktadır. Tarihi anlamda deniz nakliyatı ve ticareti şehrin ekonomisinde önemli bir rol oynamıştır ve Göteborg limanı İskandinavya’nın en büyük limanı haline gelmiştir. Limanda üç yolcu feribot terminali ve bir mavi yolculuk gemi terminali vardır. Birçok imkan ile donatılmıştır ve taşıma araçları ve çevreyolu bağlantılarına erişim olanağı bulundurmaktadır.

Kiel Rehberi

Kiel Hamburg’un yaklaşık 90 kilometre kuzeyinde bulunan, Almanya’da büyük bir şehirdir. Baltık Denizi’nin güney batısındaki konumu nedeniyle Almanya için popüler bir denizcilik merkezi haline gelmiştir. Alman Baltık Denizi Filosu, gemi yapım merkezi ve Deniz Bilimi Enstitüsüne ev sahipliği şehir Baltık Denizi’nde yapılan mavi yolculuk gemileri için de önemli bir limandır. Kiel’in limanında modern ve iyi donanımlı yolcu terminalleri ve birinci sınıf imkanlar bulunmaktadır. A7 çevreyolu ile Almanya’nın geri kalanına ve demiryolları bağlantısı ile geri kalan Alman demiryolları ağına ulaşım sağlar.

Gothenburg limanından Kiel limanına giden Feribotlara Alternatif Bul