Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kiel limanından Gothenburg limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kiel - Gothenburg arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kiel Gothenburg Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kiel limanından Gothenburg limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kiel - Gothenburg limanına ücretleri ve Kiel - Gothenburg limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kiel - Gothenburg linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Gothenburg limanından Kiel limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kiel Gothenburg Feribotları

  • Stena Line
    Haftada 5 tane Kiel - Gothenburg arası Feribot (15sa 0dak)

Kiel Rehberi

Kiel Hamburg’un yaklaşık 90 kilometre kuzeyinde bulunan, Almanya’da büyük bir şehirdir. Baltık Denizi’nin güney batısındaki konumu nedeniyle Almanya için popüler bir denizcilik merkezi haline gelmiştir. Alman Baltık Denizi Filosu, gemi yapım merkezi ve Deniz Bilimi Enstitüsüne ev sahipliği şehir Baltık Denizi’nde yapılan mavi yolculuk gemileri için de önemli bir limandır. Kiel’in limanında modern ve iyi donanımlı yolcu terminalleri ve birinci sınıf imkanlar bulunmaktadır. A7 çevreyolu ile Almanya’nın geri kalanına ve demiryolları bağlantısı ile geri kalan Alman demiryolları ağına ulaşım sağlar.

Gothenburg Rehberi

Göteborg İsveç’in en büyük ikinci şehridir ve batı kıyısında yer almaktadır. Tarihi anlamda deniz nakliyatı ve ticareti şehrin ekonomisinde önemli bir rol oynamıştır ve Göteborg limanı İskandinavya’nın en büyük limanı haline gelmiştir. Limanda üç yolcu feribot terminali ve bir mavi yolculuk gemi terminali vardır. Birçok imkan ile donatılmıştır ve taşıma araçları ve çevreyolu bağlantılarına erişim olanağı bulundurmaktadır.

Kiel limanından Gothenburg limanına giden Feribotlara Alternatif Bul