Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kiel limanından Oslo limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kiel - Oslo arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kiel Oslo Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kiel limanından Oslo limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kiel - Oslo limanına ücretleri ve Kiel - Oslo limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kiel - Oslo linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Oslo limanından Kiel limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kiel Oslo Feribotları

  • Color Line
    Haftada 10 tane Kiel - Oslo arası Feribot (20sa 0dak)

Kiel Rehberi

Kiel Hamburg’un yaklaşık 90 kilometre kuzeyinde bulunan, Almanya’da büyük bir şehirdir. Baltık Denizi’nin güney batısındaki konumu nedeniyle Almanya için popüler bir denizcilik merkezi haline gelmiştir. Alman Baltık Denizi Filosu, gemi yapım merkezi ve Deniz Bilimi Enstitüsüne ev sahipliği şehir Baltık Denizi’nde yapılan mavi yolculuk gemileri için de önemli bir limandır. Kiel’in limanında modern ve iyi donanımlı yolcu terminalleri ve birinci sınıf imkanlar bulunmaktadır. A7 çevreyolu ile Almanya’nın geri kalanına ve demiryolları bağlantısı ile geri kalan Alman demiryolları ağına ulaşım sağlar.

Oslo Rehberi

Oslo, Norveç'in başkentidir ve Avrupa'daki sanayiler ve denizyolu ticareti için önemli bir merkezdir ve dünyanın en büyük denizcilik firmalarının yer aldığı bir merkezdir. Liman Oslo'nun merkezinde yer almaktadır ve Norveç'in en büyük kargo limanı ve yolcu geçiş kapısıdır. Limanda güzel tesisler bulunmaktadır ve hem karayolu hem de tren yolu ile kolayca ulaşılabilmektedir.

Kiel limanından Oslo limanına giden Feribotlara Alternatif Bul