Feribot Bileti Arama

Kiel Feribot Limanının Konumu

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Kiel Limanı Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesinde başlıca feribot şirketleri ile Kiel limanına giden feribot biletlerini alabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kiel Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kiel Feribotu için saat tarifesi ve feribot bileti ücretlerini öğrenmek veya Kiel limanı Feribot biletlerini online olarak nasıl ayırtabileceğiniz dahil daha fazla bilgi edinmek için Kiel limanı Feribot güzergahınızı seçin, (eğer varsa sürücü dahil) Feribot yolcu sayısını girin ve aramaya tıklayın.

Kalkış ve varış için farklı bir Feribot Limanı tercih ederseniz lütfen Kiel limanı için olan alternatif linklere tıklayın.

Kiel Rehberi

Kiel Hamburg’un yaklaşık 90 kilometre kuzeyinde bulunan, Almanya’da büyük bir şehirdir. Baltık Denizi’nin güney batısındaki konumu nedeniyle Almanya için popüler bir denizcilik merkezi haline gelmiştir. Alman Baltık Denizi Filosu, gemi yapım merkezi ve Deniz Bilimi Enstitüsüne ev sahipliği şehir Baltık Denizi’nde yapılan mavi yolculuk gemileri için de önemli bir limandır. Kiel’in limanında modern ve iyi donanımlı yolcu terminalleri ve birinci sınıf imkanlar bulunmaktadır. A7 çevreyolu ile Almanya’nın geri kalanına ve demiryolları bağlantısı ile geri kalan Alman demiryolları ağına ulaşım sağlar.

Kiel Feribotları