Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Guernsey limanından St Malo limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Guernsey - St Malo arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Guernsey St Malo Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Guernsey limanından St Malo limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Guernsey - St Malo limanına ücretleri ve Guernsey - St Malo limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Guernsey - St Malo linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse St Malo limanından Guernsey limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Guernsey St Malo Feribotları

  • Condor Ferries
    Haftada 6 tane Guernsey - St Malo arası Feribot (1sa 55dak)

Guernsey Rehberi

Guernsey Manş Adaları’ndadır ve İngiliz Adalarını oluşturan kısımda, en güneyde yer alanıdır. Coğrafik anlamda Fransa’ya yakın olmasına rağmen Birleşik Krallık’a bağlıdır ve güçlü bir balıkçılık ve denizcilik tarihine sahiptir. Guersey’in başkenti ‘St Peter Port’un güzel bir limanı ve feribotla vardığınızda muhteşem görüntüsünü görebileceğiniz hareketli, benzersiz ve geleneksel bir kenti vardır. Yolcu terminali sadedir fakat şehrin kalbindedir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma ve taksilere yürüyerek ulaşması yaklaşık 10 dakika sürmektedir.

St Malo Rehberi

St. Malo Fransa’nın kuzey batısında, İngiliz Kanalı üzerinde yer alan bir Britanya liman şehridir. St. Malo terminalinde temel yolcu tesisleri bulunmaktadır ve liman Fransa’nın geri kalanına bağlanan ücretli otoyol N137’ye kolay erişim imkanı sunar.

Guernsey limanından St Malo limanına giden Feribotlara Alternatif Bul