Feribot Bileti Arama

Guernsey Feribot Limanının Konumu

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Guernsey Limanı Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesinde başlıca feribot şirketleri ile Guernsey limanına giden feribot biletlerini alabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Guernsey Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Guernsey Feribotu için saat tarifesi ve feribot bileti ücretlerini öğrenmek veya Guernsey limanı Feribot biletlerini online olarak nasıl ayırtabileceğiniz dahil daha fazla bilgi edinmek için Guernsey limanı Feribot güzergahınızı seçin, (eğer varsa sürücü dahil) Feribot yolcu sayısını girin ve aramaya tıklayın.

Kalkış ve varış için farklı bir Feribot Limanı tercih ederseniz lütfen Guernsey limanı için olan alternatif linklere tıklayın.

Guernsey Rehberi

Guernsey Manş Adaları’ndadır ve İngiliz Adalarını oluşturan kısımda, en güneyde yer alanıdır. Coğrafik anlamda Fransa’ya yakın olmasına rağmen Birleşik Krallık’a bağlıdır ve güçlü bir balıkçılık ve denizcilik tarihine sahiptir. Guersey’in başkenti ‘St Peter Port’un güzel bir limanı ve feribotla vardığınızda muhteşem görüntüsünü görebileceğiniz hareketli, benzersiz ve geleneksel bir kenti vardır. Yolcu terminali sadedir fakat şehrin kalbindedir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma ve taksilere yürüyerek ulaşması yaklaşık 10 dakika sürmektedir.

Guernsey Feribotları