Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Guernsey limanından Poole limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Guernsey - Poole arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Guernsey Poole Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Guernsey limanından Poole limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Guernsey - Poole limanına ücretleri ve Guernsey - Poole limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Guernsey - Poole linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Poole limanından Guernsey limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Guernsey Poole Feribotları

  • Condor Ferries
    Haftada 6 tane Guernsey - Poole arası Feribot (3sa 0dak)

Guernsey Rehberi

Guernsey Manş Adaları’ndadır ve İngiliz Adalarını oluşturan kısımda, en güneyde yer alanıdır. Coğrafik anlamda Fransa’ya yakın olmasına rağmen Birleşik Krallık’a bağlıdır ve güçlü bir balıkçılık ve denizcilik tarihine sahiptir. Guersey’in başkenti ‘St Peter Port’un güzel bir limanı ve feribotla vardığınızda muhteşem görüntüsünü görebileceğiniz hareketli, benzersiz ve geleneksel bir kenti vardır. Yolcu terminali sadedir fakat şehrin kalbindedir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma ve taksilere yürüyerek ulaşması yaklaşık 10 dakika sürmektedir.

Poole Rehberi

Poole, İngiltere'nin güney kıyısında Dorset'de yer alan bir kıyı kasabası ve deniz limanıdır. Poole yoğun bir turistik bölgedir ve eskiden İngiltere'nin en yoğun limanlarından bir tanesiydi. Günümüzde hem yolcu hem de yük feri botları tarafından kullanılan ticari bir limandır ve Kraliyet Ulusal Filika Enstitüsüne ev sahipliği yapmaktadır. Yolcu terminalinde çeşitli tesisler bulunmakla birlikte, toplu taşıma araçlarına ve İngiltere'nin diğer kesimlerine giden karayolu ağlarına erişim imkânı bulunmaktadır.

Guernsey limanından Poole limanına giden Feribotlara Alternatif Bul