Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Guernsey limanından Portsmouth limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Guernsey - Portsmouth arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Guernsey Portsmouth Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Guernsey limanından Portsmouth limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Guernsey - Portsmouth limanına ücretleri ve Guernsey - Portsmouth limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Guernsey - Portsmouth linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Portsmouth limanından Guernsey limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Guernsey Portsmouth Feribotları

  • Condor Ferries
    Haftada 6 tane Guernsey - Portsmouth arası Feribot (12sa 55dak)

Guernsey Rehberi

Guernsey Manş Adaları’ndadır ve İngiliz Adalarını oluşturan kısımda, en güneyde yer alanıdır. Coğrafik anlamda Fransa’ya yakın olmasına rağmen Birleşik Krallık’a bağlıdır ve güçlü bir balıkçılık ve denizcilik tarihine sahiptir. Guersey’in başkenti ‘St Peter Port’un güzel bir limanı ve feribotla vardığınızda muhteşem görüntüsünü görebileceğiniz hareketli, benzersiz ve geleneksel bir kenti vardır. Yolcu terminali sadedir fakat şehrin kalbindedir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma ve taksilere yürüyerek ulaşması yaklaşık 10 dakika sürmektedir.

Portsmouth Rehberi

Portsmouth, İngiltere'nin güney kıyılarında Hampshire idari bölgesinin en büyük ikinci şehridir. Portsmouth, yüzyıllarca önemli bir donanma limanı olmuştur ve Tudor Mary Rose ve Lord Nelson sancak gemisi ve HMS Victory gibi çeşitli ünlü gemilere ev sahipliği yapmıştır. Ana feribot limanında tüm İngiltere'den bağlantı sağlayan harika bir karayolu ve tren yolu ve terminal binasında yolcular için tesisler bulunmaktadır.

Guernsey limanından Portsmouth limanına giden Feribotlara Alternatif Bul