Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Hanya limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Hanya - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Hanya Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hanya limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Hanya - Pire limanına ücretleri ve Hanya - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Hanya - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Hanya limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Hanya Pire Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 6 tane Hanya - Pire arası Feribot (7sa 16dak)
  • Anek Superfast
    Haftada 7 tane Hanya - Pire arası Feribot (8sa 0dak)

Hanya Rehberi

Hanya Girit’in ikinci büyük şehridir ve adanın kuzey kıyısında yer almaktadır. Hanya’nın ana limanı Souda’ya yakın olan ana kente yaklaşık 6 km uzaklıktadır ve limandan şehir merkezine düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır. Hanya eski şehir merkezi ve yaz ayları boyunca ünlü bir turistik yer olan Venedik tarzı limanı ile tanınmaktadır.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Hanya limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul