Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Heraklion limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Heraklion - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Heraklion Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Heraklion limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Heraklion - Pire limanına ücretleri ve Heraklion - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Heraklion - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Heraklion limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Heraklion Pire Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 11 tane Heraklion - Pire arası Feribot (7sa 30dak)
  • Anek Lines
    Haftada 1 1 tane Heraklion - Pire arası Feribot (16sa 40dak)
  • Anek Superfast
    Haftada 7 tane Heraklion - Pire arası Feribot (8sa 45dak)

Heraklion Rehberi

Heraklion (Kandiye) Yunanistan’ın Girit Adası’nın en büyük şehri ve başkentidir. Girit’in doğu kıyısında bulunan Heraklion önemli bir deniz nakliyatı ve feribot limanıdır. Bu nedenle buraya araba veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Limanda yolculuk yapanlar için hepsi kısa yürüyüş mesafesinde bulunan kapsamlı restoran ve alışveriş imkanları bulunmaktadır.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Heraklion limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul