Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Helsinki limanından St Petersburg limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Helsinki - St Petersburg arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Helsinki St Petersburg Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Helsinki limanından St Petersburg limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Helsinki - St Petersburg limanına ücretleri ve Helsinki - St Petersburg limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Helsinki - St Petersburg linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse St Petersburg limanından Helsinki limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Helsinki St Petersburg Feribotları

  • St Peter Line
    Haftada 4 tane Helsinki - St Petersburg arası Feribot (14sa 0dak)

Helsinki Rehberi

Helsinki Finlandiya’nın en büyük şehri ve başkentidir, Baltık Denizi kıyısında Finlandiya Körfezi’nin kıyısında yer almaktadır. Helsinki yılda milyonlarca yolcuyu Helsinki’ye getiren, birkaç yolcu terminali ile Finlandiya’nın en hareketli feribot limanına sahiptir. Terminaller tüm yolcu imkanları ile iyi şekilde donatılmıştır ve demiryolu, otobüs ve yollara iyi bağlantıları vardır.

St Petersburg Rehberi

St Petersburg Baltık Denizi kıyısında, Neva Nehri üzerinde bulunan bir Rus şehridir. St Petersburg’un limanı Rusya’nın denizcilik başkentidir ve doğu ile batı arasında önemli bir ulaşım bağlantısıdır. St Petersburg tarihle bezenmiştir ve zaman zaman esrarengiz olarak tanımlansa da oldukça modern ve yenilikçi bir şehir haline gelmiştir. St Petersburg’un limanına en iyi toplu taşıma ile ulaşılabilir ve şehrin tüm imkanları sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Helsinki limanından St Petersburg limanına giden Feribotlara Alternatif Bul