Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile St Petersburg limanından Helsinki limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile St Petersburg - Helsinki arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz St Petersburg Helsinki Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! St Petersburg limanından Helsinki limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, St Petersburg - Helsinki limanına ücretleri ve St Petersburg - Helsinki limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif St Petersburg - Helsinki linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Helsinki limanından St Petersburg limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

St Petersburg Helsinki Feribotları

  • St Peter Line
    Haftada 2 tane St Petersburg - Helsinki arası Feribot (13sa 0dak)

St Petersburg Rehberi

St Petersburg Baltık Denizi kıyısında, Neva Nehri üzerinde bulunan bir Rus şehridir. St Petersburg’un limanı Rusya’nın denizcilik başkentidir ve doğu ile batı arasında önemli bir ulaşım bağlantısıdır. St Petersburg tarihle bezenmiştir ve zaman zaman esrarengiz olarak tanımlansa da oldukça modern ve yenilikçi bir şehir haline gelmiştir. St Petersburg’un limanına en iyi toplu taşıma ile ulaşılabilir ve şehrin tüm imkanları sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Helsinki Rehberi

Helsinki Finlandiya’nın en büyük şehri ve başkentidir, Baltık Denizi kıyısında Finlandiya Körfezi’nin kıyısında yer almaktadır. Helsinki yılda milyonlarca yolcuyu Helsinki’ye getiren, birkaç yolcu terminali ile Finlandiya’nın en hareketli feribot limanına sahiptir. Terminaller tüm yolcu imkanları ile iyi şekilde donatılmıştır ve demiryolu, otobüs ve yollara iyi bağlantıları vardır.

St Petersburg limanından Helsinki limanına giden Feribotlara Alternatif Bul