Feribot Bileti Arama

Finlandiya Feribot Limanları

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Finlandiya Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Finlandiya Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 7 Feribot Şirketinin Finlandiya’daki 8 Feribot limanı seçeneğiyle Finlandiya’ya 14 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Finlandiya’ya giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Finlandiya’dan Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Finlandiya Rehberi

Finlandiya uzak Kuzey Avrupa'dadır ve Norveç, İsveç ve Rusya ile sınır komşusudur. Yüz ölçümü büyük olsa da, ülkenin yaklaşık üçte ikisi orman olduğundan, nüfusça yoğun değildir. Başkent Helsinki Baltık Denizi kıyısında uzanır ve Finlandiya muhtemelen kış aylarında kemik sızlatan sıfırın altındaki sıcaklıkları ve tabii ki muhteşem Lapland alanlarında Noel Baba ve onun Ren geyiklerine ev sahipliği yapmasıyla tanınır. Kuzey Işıklarının (aurora borealis) görüşünün nefes kesici olduğu söylenir.

Finlandiya Feribotlarını Bul