Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kapellskar limanından Langnas limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kapellskar - Langnas arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kapellskar Langnas Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kapellskar limanından Langnas limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kapellskar - Langnas limanına ücretleri ve Kapellskar - Langnas limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kapellskar - Langnas linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Langnas limanından Kapellskar limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kapellskar Langnas Feribotları

  • Finnlines
    Haftada 14 tane Kapellskar - Langnas arası Feribot (3sa 25dak)

Kapellskar Rehberi

Kapellskar İsveç, Stockholm’un yaklaşık 90 kilometre kuzeyinde bulunan bir limandır. Hareketli liman her yıl milyonlarca yolcu tarafından ziyaret edilmektedir ve yolcular için iyi tesislere sahiptir. Limana Stockholm’dan E18 çevreyolu aracılığıyla arabayla kolaylıkla varılabilir. Aynı zamanda her gün limana ve limandan düzenli otobüs seferleri vardır.

Langnas Rehberi

Langnas, Finlandiya’nın Lumparland bölgesinde bir feribot limanıdır. 1999 yılında, Langnas’da, büyük kruz gemilerine hizmet edebilmek için yeni bir terminal ve feribot limanı yapılmıştır.

Kapellskar limanından Langnas limanına giden Feribotlara Alternatif Bul