Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Langnas limanından Kapellskar limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Langnas - Kapellskar arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Langnas Kapellskar Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Langnas limanından Kapellskar limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Langnas - Kapellskar limanına ücretleri ve Langnas - Kapellskar limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Langnas - Kapellskar linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kapellskar limanından Langnas limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Langnas Kapellskar Feribotları

  • Finnlines
    Haftada 14 tane Langnas - Kapellskar arası Feribot (3sa 20dak)

Langnas Rehberi

Langnas, Finlandiya’nın Lumparland bölgesinde bir feribot limanıdır. 1999 yılında, Langnas’da, büyük kruz gemilerine hizmet edebilmek için yeni bir terminal ve feribot limanı yapılmıştır.

Kapellskar Rehberi

Kapellskar İsveç, Stockholm’un yaklaşık 90 kilometre kuzeyinde bulunan bir limandır. Hareketli liman her yıl milyonlarca yolcu tarafından ziyaret edilmektedir ve yolcular için iyi tesislere sahiptir. Limana Stockholm’dan E18 çevreyolu aracılığıyla arabayla kolaylıkla varılabilir. Aynı zamanda her gün limana ve limandan düzenli otobüs seferleri vardır.

Langnas limanından Kapellskar limanına giden Feribotlara Alternatif Bul