Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kapellskar limanından Mariehamn limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kapellskar - Mariehamn arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kapellskar Mariehamn Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kapellskar limanından Mariehamn limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kapellskar - Mariehamn limanına ücretleri ve Kapellskar - Mariehamn limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kapellskar - Mariehamn linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Mariehamn limanından Kapellskar limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kapellskar Mariehamn Feribotları

  • Viking Line
    Haftada 15 tane Kapellskar - Mariehamn arası Feribot (2sa 15dak)

Kapellskar Rehberi

Kapellskar İsveç, Stockholm’un yaklaşık 90 kilometre kuzeyinde bulunan bir limandır. Hareketli liman her yıl milyonlarca yolcu tarafından ziyaret edilmektedir ve yolcular için iyi tesislere sahiptir. Limana Stockholm’dan E18 çevreyolu aracılığıyla arabayla kolaylıkla varılabilir. Aynı zamanda her gün limana ve limandan düzenli otobüs seferleri vardır.

Mariehamn Rehberi

Mariehamn Finlandiya’da Aland’ın başkentidir. Şehir yarımadadadır ve doğu ve batı kıyısında iki önemli limanı bulunmaktadır. Batıda bulunan İsveç ve Finlandiya’nın anakarasına günlük seferleri ile önemli, uluslararası bir limandır.

Kapellskar limanından Mariehamn limanına giden Feribotlara Alternatif Bul