Feribot Bileti Arama

Aland Adası Feribot Limanları

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Aland Adası Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Aland Adası Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 4 Feribot Şirketinin Aland Adası’deki 3 Feribot limanı seçeneğiyle Aland Adası’ye 7 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Aland Adası’ye giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Aland Adası’den Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Aland Adası Rehberi

Tüm adalar yaşanabilir olmamasına ve basitçe denizden yükselen Granit höyükler olmasına rağmen, Aland, 6000'in üzerinde adadan oluşan büyük bir 'Takımada'dır. Aland Finlandiya'ya aittir ve konuşulan dil İsveççe olup gururla kendi bayrağını dalgalandırır. Ana ada Aland’a köprü veya feribot ile ulaşılabilir. Adalar çok düz olmaları ile bilinir ve keşif, kamp ve bisiklet sürme için mükemmel olduklarından dolayı, Mayıs ile Eylül aylarında turist çekmektedir.

Aland Adası Feribotlarını Bul