Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Helsinki limanından Mariehamn limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Helsinki - Mariehamn arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Helsinki Mariehamn Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Helsinki limanından Mariehamn limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Helsinki - Mariehamn limanına ücretleri ve Helsinki - Mariehamn limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Helsinki - Mariehamn linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Mariehamn limanından Helsinki limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Helsinki Mariehamn Feribotları

  • Tallink Silja
    Haftada 1 1 tane Helsinki - Mariehamn arası Feribot (14sa 30dak)
  • Viking Line
    Haftada 3 tane Helsinki - Mariehamn arası Feribot (16sa 30dak)

Helsinki Rehberi

Helsinki Finlandiya’nın en büyük şehri ve başkentidir, Baltık Denizi kıyısında Finlandiya Körfezi’nin kıyısında yer almaktadır. Helsinki yılda milyonlarca yolcuyu Helsinki’ye getiren, birkaç yolcu terminali ile Finlandiya’nın en hareketli feribot limanına sahiptir. Terminaller tüm yolcu imkanları ile iyi şekilde donatılmıştır ve demiryolu, otobüs ve yollara iyi bağlantıları vardır.

Mariehamn Rehberi

Mariehamn Finlandiya’da Aland’ın başkentidir. Şehir yarımadadadır ve doğu ve batı kıyısında iki önemli limanı bulunmaktadır. Batıda bulunan İsveç ve Finlandiya’nın anakarasına günlük seferleri ile önemli, uluslararası bir limandır.

Helsinki limanından Mariehamn limanına giden Feribotlara Alternatif Bul