Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Mariehamn limanından Helsinki limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Mariehamn - Helsinki arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Mariehamn Helsinki Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Mariehamn limanından Helsinki limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Mariehamn - Helsinki limanına ücretleri ve Mariehamn - Helsinki limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Mariehamn - Helsinki linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Helsinki limanından Mariehamn limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Mariehamn Helsinki Feribotları

  • Tallink Silja
    Haftada 7 tane Mariehamn - Helsinki arası Feribot (10sa 0dak)
  • Viking Line
    Haftada 7 tane Mariehamn - Helsinki arası Feribot (10sa 25dak)

Mariehamn Rehberi

Mariehamn Finlandiya’da Aland’ın başkentidir. Şehir yarımadadadır ve doğu ve batı kıyısında iki önemli limanı bulunmaktadır. Batıda bulunan İsveç ve Finlandiya’nın anakarasına günlük seferleri ile önemli, uluslararası bir limandır.

Helsinki Rehberi

Helsinki Finlandiya’nın en büyük şehri ve başkentidir, Baltık Denizi kıyısında Finlandiya Körfezi’nin kıyısında yer almaktadır. Helsinki yılda milyonlarca yolcuyu Helsinki’ye getiren, birkaç yolcu terminali ile Finlandiya’nın en hareketli feribot limanına sahiptir. Terminaller tüm yolcu imkanları ile iyi şekilde donatılmıştır ve demiryolu, otobüs ve yollara iyi bağlantıları vardır.

Mariehamn limanından Helsinki limanına giden Feribotlara Alternatif Bul