Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Langnas limanından Turku limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Langnas - Turku arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Langnas Turku Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Langnas limanından Turku limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Langnas - Turku limanına ücretleri ve Langnas - Turku limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Langnas - Turku linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Turku limanından Langnas limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Langnas Turku Feribotları

  • Tallink Silja
    Haftada 7 tane Langnas - Turku arası Feribot (4sa 5dak)
  • Viking Line
    Haftada 7 tane Langnas - Turku arası Feribot (4sa 15dak)

Langnas Rehberi

Langnas, Finlandiya’nın Lumparland bölgesinde bir feribot limanıdır. 1999 yılında, Langnas’da, büyük kruz gemilerine hizmet edebilmek için yeni bir terminal ve feribot limanı yapılmıştır.

Turku Rehberi

Turku Finlandiya’nın güney batısında bulunan bir kıyı kentidir ve Finlandiya’nın en büyük şehri olarak uzun bir tarihe sahiptir. Turku’nun limanı kalenin yanında en güney noktada bulunmaktadır ve limanın kendine ait tren istasyonu bulunmaktadır. Turku mükemmel toplu taşıma sistemi ile tanınmaktadır ve ülkenin hemen hemen her yerine otobüsle ulaşabilirsiniz.

Langnas limanından Turku limanına giden Feribotlara Alternatif Bul