Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kos limanından Kalymnos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kos - Kalymnos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kos Kalymnos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kos limanından Kalymnos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kos - Kalymnos limanına ücretleri ve Kos - Kalymnos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kos - Kalymnos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kalymnos limanından Kos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kos Kalymnos Feribotları

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Kalymnos Rehberi

Kalymnos, güney doğu Ege Denizi’nde, Oniki Adaların bir bölümünü oluşturan bir Yunan adasıdır. Feribot limanı adanın merkezindedir ve çevredeki diğer adaları gezmek için ideal bir konumdadır. Ziyaret eden yolcular için adada pek çok hizmet mevcuttur.

Kos limanından Kalymnos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul