Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kalymnos limanından Kos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kalymnos - Kos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kalymnos Kos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kalymnos limanından Kos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kalymnos - Kos limanına ücretleri ve Kalymnos - Kos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kalymnos - Kos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kos limanından Kalymnos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kalymnos Kos Feribotları

Kalymnos Rehberi

Kalymnos, güney doğu Ege Denizi’nde, Oniki Adaların bir bölümünü oluşturan bir Yunan adasıdır. Feribot limanı adanın merkezindedir ve çevredeki diğer adaları gezmek için ideal bir konumdadır. Ziyaret eden yolcular için adada pek çok hizmet mevcuttur.

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Kalymnos limanından Kos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul