Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Jersey limanından Guernsey limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Jersey - Guernsey arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Jersey Guernsey Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Jersey limanından Guernsey limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Jersey - Guernsey limanına ücretleri ve Jersey - Guernsey limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Jersey - Guernsey linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Guernsey limanından Jersey limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Jersey Guernsey Feribotları

Jersey Rehberi

Jersey Adası Manş Adaları’nın en büyüğüdür. Jersey’in limanı adanın güney ucunda yer almaktadır ve adayı Kanalın her iki tarafından da ziyaret eden yolcu ve araba feribotları için iki limanı vardır. Her ikisinde de birçok tesis ve doğrudan terminal binasına giden taksi hizmetleri bulunmaktadır.

Guernsey Rehberi

Guernsey Manş Adaları’ndadır ve İngiliz Adalarını oluşturan kısımda, en güneyde yer alanıdır. Coğrafik anlamda Fransa’ya yakın olmasına rağmen Birleşik Krallık’a bağlıdır ve güçlü bir balıkçılık ve denizcilik tarihine sahiptir. Guersey’in başkenti ‘St Peter Port’un güzel bir limanı ve feribotla vardığınızda muhteşem görüntüsünü görebileceğiniz hareketli, benzersiz ve geleneksel bir kenti vardır. Yolcu terminali sadedir fakat şehrin kalbindedir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma ve taksilere yürüyerek ulaşması yaklaşık 10 dakika sürmektedir.

Jersey limanından Guernsey limanına giden Feribotlara Alternatif Bul