Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Jersey limanından Poole limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Jersey - Poole arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Jersey Poole Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Jersey limanından Poole limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Jersey - Poole limanına ücretleri ve Jersey - Poole limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Jersey - Poole linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Poole limanından Jersey limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Jersey Poole Feribotları

  • Condor Ferries
    Haftada 1 1 tane Jersey - Poole arası Feribot (4sa 0dak)

Jersey Rehberi

Jersey Adası Manş Adaları’nın en büyüğüdür. Jersey’in limanı adanın güney ucunda yer almaktadır ve adayı Kanalın her iki tarafından da ziyaret eden yolcu ve araba feribotları için iki limanı vardır. Her ikisinde de birçok tesis ve doğrudan terminal binasına giden taksi hizmetleri bulunmaktadır.

Poole Rehberi

Poole, İngiltere'nin güney kıyısında Dorset'de yer alan bir kıyı kasabası ve deniz limanıdır. Poole yoğun bir turistik bölgedir ve eskiden İngiltere'nin en yoğun limanlarından bir tanesiydi. Günümüzde hem yolcu hem de yük feri botları tarafından kullanılan ticari bir limandır ve Kraliyet Ulusal Filika Enstitüsüne ev sahipliği yapmaktadır. Yolcu terminalinde çeşitli tesisler bulunmakla birlikte, toplu taşıma araçlarına ve İngiltere'nin diğer kesimlerine giden karayolu ağlarına erişim imkânı bulunmaktadır.

Jersey limanından Poole limanına giden Feribotlara Alternatif Bul