Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Jersey limanından Portsmouth limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Jersey - Portsmouth arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Jersey Portsmouth Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Jersey limanından Portsmouth limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Jersey - Portsmouth limanına ücretleri ve Jersey - Portsmouth limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Jersey - Portsmouth linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Portsmouth limanından Jersey limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Jersey Portsmouth Feribotları

  • Condor Ferries
    Haftada 7 tane Jersey - Portsmouth arası Feribot (8sa 55dak)

Jersey Rehberi

Jersey Adası Manş Adaları’nın en büyüğüdür. Jersey’in limanı adanın güney ucunda yer almaktadır ve adayı Kanalın her iki tarafından da ziyaret eden yolcu ve araba feribotları için iki limanı vardır. Her ikisinde de birçok tesis ve doğrudan terminal binasına giden taksi hizmetleri bulunmaktadır.

Portsmouth Rehberi

Portsmouth, İngiltere'nin güney kıyılarında Hampshire idari bölgesinin en büyük ikinci şehridir. Portsmouth, yüzyıllarca önemli bir donanma limanı olmuştur ve Tudor Mary Rose ve Lord Nelson sancak gemisi ve HMS Victory gibi çeşitli ünlü gemilere ev sahipliği yapmıştır. Ana feribot limanında tüm İngiltere'den bağlantı sağlayan harika bir karayolu ve tren yolu ve terminal binasında yolcular için tesisler bulunmaktadır.

Jersey limanından Portsmouth limanına giden Feribotlara Alternatif Bul