Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kirkwall limanından Aberdeen limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kirkwall - Aberdeen arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kirkwall Aberdeen Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kirkwall limanından Aberdeen limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kirkwall - Aberdeen limanına ücretleri ve Kirkwall - Aberdeen limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kirkwall - Aberdeen linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Aberdeen limanından Kirkwall limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kirkwall Aberdeen Feribotları

Kirkwall Rehberi

Kirkwall Orkney Adaları’nın en büyük şehri ve başkentidir. Kirkwall’ın feribot limanı şehir merkezine yaklaşık 3 mil mesafededir ve yolda işaret levhaları ile yeri belirtilmektedir. Limandan ve limana her gün düzenli otobüs seferleri de vardır. Kirkwall limanında yolcu tesisleri sınırlıdır.

Aberdeen Rehberi

Jamieson’s Quay İskoçya Aberdeen’de bulunan bir feribot terminali ve limandır. Feribot terminali bütün toplu ulaşım ve otopark olanaklarına çok iyi bir erişim sağlamaktadır. Aberdeen Birleşik Krallığın kuzeydoğu kıyısında bulunmaktadır.

Kirkwall limanından Aberdeen limanına giden Feribotlara Alternatif Bul