Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Aberdeen limanından Kirkwall limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Aberdeen - Kirkwall arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Aberdeen Kirkwall Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Aberdeen limanından Kirkwall limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Aberdeen - Kirkwall limanına ücretleri ve Aberdeen - Kirkwall limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Aberdeen - Kirkwall linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kirkwall limanından Aberdeen limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Aberdeen Kirkwall Feribotları

Aberdeen Rehberi

Jamieson’s Quay İskoçya Aberdeen’de bulunan bir feribot terminali ve limandır. Feribot terminali bütün toplu ulaşım ve otopark olanaklarına çok iyi bir erişim sağlamaktadır. Aberdeen Birleşik Krallığın kuzeydoğu kıyısında bulunmaktadır.

Kirkwall Rehberi

Kirkwall Orkney Adaları’nın en büyük şehri ve başkentidir. Kirkwall’ın feribot limanı şehir merkezine yaklaşık 3 mil mesafededir ve yolda işaret levhaları ile yeri belirtilmektedir. Limandan ve limana her gün düzenli otobüs seferleri de vardır. Kirkwall limanında yolcu tesisleri sınırlıdır.

Aberdeen limanından Kirkwall limanına giden Feribotlara Alternatif Bul