Feribot Bileti Arama

Orkney Adaları Feribot Limanları

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Orkney Adaları Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Orkney Adaları Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 2 Feribot Şirketinin Orkney Adaları’ndaki 3 Feribot limanı seçeneğiyle Orkney Adaları’na 4 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Orkney Adaları’na giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Orkney Adaları’ndan Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Orkney Adaları Rehberi

Orkney Adaları, İskoç ana karasının burnundan yaklaşık 9,5 km (6 mil) uzakta Kuzey İskoçya'da bulunan 70 adadan oluşan bir kümedir. Adaların ana şehri ve başkenti, beklediğiniz gibi eski moda kafe ve barlar ile kaplı dar küçük sokakları olan Kirkwall'dır. Orkney Adaları tüm yıl boyunca verimli ve yeşildir ve Atlantik ve Kuzey Denizine maruz kalması nedeniyle çok rüzgârlı olmasına karşın, kış aylarında çok az yağış ya da kar örtüsü görür.

Orkney Adaları Feribotlarını Bul