Feribot Bileti Arama

Korsika Adası Feribot Limanları

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Korsika Adası Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Korsika Adası Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 5 Feribot Şirketinin Korsika Adası’ndaki 6 Feribot limanı seçeneğiyle Korsika Adası’na 11 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Korsika Adası’na giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Korsika Adası’ndan Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Korsika Adası Rehberi

'Güzellik Adası' olarak bilinen Korsika, geniş kıyı şeritleri ve Akdeniz'e doğru uzanan nefes kesen dağlara sahiptir. Manzara yoğun ormanlık alanlara, zirve köylerine ve çarpıcı vadiler ile güzel göllere sahiptir. Korsika iki yüz yılı aşkın bir süreden beri resmi olarak Fransa'nın bir parçası olmuştur. Napoleon Bonaparte Korsika'nın güneyinde doğmuştur ve Maison Bonaparte (Bonapart Evi) halen Ajaccio'da bir müzedir. Adaların mutfağı tarihi kadar çeşitlidir; sadece adaların sınırsız meşe palamudu ve kestane kaynağı ile beslenen domuzlardan gelen tütsülenmiş jambon ile tipik lezzetleri Salam ve Peynirdir.

Korsika Adası Feribotlarını Bul