Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Cenova limanından Bastia limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Cenova - Bastia arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Cenova Bastia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Cenova limanından Bastia limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Cenova - Bastia limanına ücretleri ve Cenova - Bastia limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Cenova - Bastia linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Bastia limanından Cenova limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Cenova Bastia Feribotları

  • Moby Lines
    Haftada 14 tane Cenova - Bastia arası Feribot (7sa 15dak)

Cenova Rehberi

Genova,İtalya'da bulunan Liguria'nın başkenti ve altıncı büyük şehridir.

Bastia Rehberi

Bastia, Korsika adasının kuzeydoğusunda bulunan bir Fransa komünüdür. Bastia, adanın önemli bir limanıdır ve özellikle şaraplarıyla ünlüdür. Yaz aylarında yürüyerek ya da arabalarıyla seyahat eden binlerce feribot yolcusunu ağırlayan ticaret ve feribot limanı şehir için önemli bir ekonomik kazanımdır. Feribot limanının kuzeyinde iskeledeki barlar, restoranlar ve gece kulüplerinin yanı sıra yelkencilik ve yatçılık olanaklarına sahip olan Toga yat limanı bulunmaktadır.

Cenova limanından Bastia limanına giden Feribotlara Alternatif Bul