Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bastia limanından Cenova limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bastia - Cenova arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bastia Cenova Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bastia limanından Cenova limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bastia - Cenova limanına ücretleri ve Bastia - Cenova limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bastia - Cenova linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Cenova limanından Bastia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bastia Cenova Feribotları

  • Moby Lines
    Haftada 16 tane Bastia - Cenova arası Feribot (7sa 15dak)

Bastia Rehberi

Bastia, Korsika adasının kuzeydoğusunda bulunan bir Fransa komünüdür. Bastia, adanın önemli bir limanıdır ve özellikle şaraplarıyla ünlüdür. Yaz aylarında yürüyerek ya da arabalarıyla seyahat eden binlerce feribot yolcusunu ağırlayan ticaret ve feribot limanı şehir için önemli bir ekonomik kazanımdır. Feribot limanının kuzeyinde iskeledeki barlar, restoranlar ve gece kulüplerinin yanı sıra yelkencilik ve yatçılık olanaklarına sahip olan Toga yat limanı bulunmaktadır.

Cenova Rehberi

Genova,İtalya'da bulunan Liguria'nın başkenti ve altıncı büyük şehridir.

Bastia limanından Cenova limanına giden Feribotlara Alternatif Bul