Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ile Rousse limanından Nice limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ile Rousse - Nice arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ile Rousse Nice Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ile Rousse limanından Nice limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ile Rousse - Nice limanına ücretleri ve Ile Rousse - Nice limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ile Rousse - Nice linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Nice limanından Ile Rousse limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ile Rousse Nice Feribotları

  • Corsica Ferries
    Haftada 1 1 tane Ile Rousse - Nice arası Feribot (5sa 57dak)

Ile Rousse Rehberi

Ile Rousse, Fransa’nın Korsika Adası’nda küçük bir ilçedir. Adanın feribot limanı kuzey batıda bulunmaktadır. Limanda yolcular için temel hizmetler mevcuttur.

Nice Rehberi

Nice, Fransa'nın güneydoğu kıyısında Akdeniz'de bulunmaktadır. Lympia olarak bilinen Nice limanı, şehrin tarihi kesimine oldukça yakındır ve önemli turisttik alanlara kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Feribot terminalleri modern olmakla birlikte yolcular için birçok güzel tesislere ve servis hizmetlerine sahiptir, ayrıca E8 karayolu doğrudan limana ulaşmaktadır.

Ile Rousse limanından Nice limanına giden Feribotlara Alternatif Bul