Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bastia limanından Savona limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bastia - Savona arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bastia Savona Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bastia limanından Savona limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bastia - Savona limanına ücretleri ve Bastia - Savona limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bastia - Savona linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Savona limanından Bastia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bastia Savona Feribotları

  • Corsica Ferries
    Haftada 12 tane Bastia - Savona arası Feribot (4sa 52dak)

Bastia Rehberi

Bastia, Korsika adasının kuzeydoğusunda bulunan bir Fransa komünüdür. Bastia, adanın önemli bir limanıdır ve özellikle şaraplarıyla ünlüdür. Yaz aylarında yürüyerek ya da arabalarıyla seyahat eden binlerce feribot yolcusunu ağırlayan ticaret ve feribot limanı şehir için önemli bir ekonomik kazanımdır. Feribot limanının kuzeyinde iskeledeki barlar, restoranlar ve gece kulüplerinin yanı sıra yelkencilik ve yatçılık olanaklarına sahip olan Toga yat limanı bulunmaktadır.

Savona Rehberi

İtalya’nın kuzeyindeki Ligurya özerk bölgesinde bulunan Savona limanı, Akdeniz’deki önemli bir ticari merkezdir. Yolcu terminali için iyi tesislere sahip olan Savona limanına direk otobüs seferleri bulunmaktadır. A10 otoyolu ile de Savona feribot limanına doğrudan ulaşılabilmektedir.

Bastia limanından Savona limanına giden Feribotlara Alternatif Bul