Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bastia limanından Nice limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bastia - Nice arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bastia Nice Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bastia limanından Nice limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bastia - Nice limanına ücretleri ve Bastia - Nice limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bastia - Nice linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Nice limanından Bastia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bastia Nice Feribotları

Bastia Rehberi

Bastia, Korsika adasının kuzeydoğusunda bulunan bir Fransa komünüdür. Bastia, adanın önemli bir limanıdır ve özellikle şaraplarıyla ünlüdür. Yaz aylarında yürüyerek ya da arabalarıyla seyahat eden binlerce feribot yolcusunu ağırlayan ticaret ve feribot limanı şehir için önemli bir ekonomik kazanımdır. Feribot limanının kuzeyinde iskeledeki barlar, restoranlar ve gece kulüplerinin yanı sıra yelkencilik ve yatçılık olanaklarına sahip olan Toga yat limanı bulunmaktadır.

Nice Rehberi

Nice, Fransa'nın güneydoğu kıyısında Akdeniz'de bulunmaktadır. Lympia olarak bilinen Nice limanı, şehrin tarihi kesimine oldukça yakındır ve önemli turisttik alanlara kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Feribot terminalleri modern olmakla birlikte yolcular için birçok güzel tesislere ve servis hizmetlerine sahiptir, ayrıca E8 karayolu doğrudan limana ulaşmaktadır.

Bastia limanından Nice limanına giden Feribotlara Alternatif Bul