Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ajaccio limanından Toulon limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ajaccio - Toulon arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ajaccio Toulon Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ajaccio limanından Toulon limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ajaccio - Toulon limanına ücretleri ve Ajaccio - Toulon limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ajaccio - Toulon linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Toulon limanından Ajaccio limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ajaccio Toulon Feribotları

  • Corsica Ferries
    Haftada 13 tane Ajaccio - Toulon arası Feribot (6sa 25dak)

Ajaccio Rehberi

Ajaccio Korsika’nın başkentidir ve bu güzel şehir Napolyonun doğum yeridir. Şık liman bölgesi Nice gibi Fransız limanlarından gelen çeşitli bot ve yatları ağırlayan ince bir zevki yansıtmaktadır. Limanda feribot turları ve araba kiralama da dahil olmak üzere çeşitli yerel hizmetler mevcuttur.

Toulon Rehberi

Toulon Güney Fransa’da yer alan bir şehirdir ve önemli bir Fransız denizcilik üssü ile Akdeniz kıyısında yer alan askeri bir limandır. Toulon denizcilik inşaatları, balıkçılık için önemli bir üstür ve Fransız Denizci Uçak Gemilerine ev sahipliği yapmaktadır. Hareketli feribot limanında yolcuları doğrudan şehir merkezine götüren bir yaya yolu bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ve başlıca çevreyolu ağındaki güzergahlara ulaşım sağlamaktadır.

Ajaccio limanından Toulon limanına giden Feribotlara Alternatif Bul